All Max

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

All Max

شرکت Allmax کانادا یک شرکت برتر مکمل تغذیه ای ورزشی است . برندهای اصلی آن ISOFLEX ، QUICKMASS ، RAPIDCUTS ، RAZOR8 ، VITASTACK و بسیاری دیگر هستند .

کارکنان شرکت Allmax نوتریشن بر این باورند که خود را وقف قوانین و سیاست های سختگیرانه ی کیفیت در ساخت و تولید می کنند . آنها بالاترین درجه ی مطلق تولید را برای کلیه ی محصولات خود حفظ می کنند .

به گفته ی ایشان : ما در مورد آزمایش و تحلیل هر دسته از کالایی که تولید می کنیم وسواس داریم .

این شرکت اعلام کرده که فراتر از وظیفه شان عمل می کنند تا تضمین کنند آن چیزی که روی برچسب در مورد مقدار مواد تشکیل دهنده و غلظت محصولات نوشته اند ، حقیقت دارد .

در آزمایشگاه ، تمام مواد مصرف شده در محصولات ، مورد آزمایش قرار می گیرند تا %100 قابل اطمینان باشند . شرکت آلمکس نوتریشن کانادا با داشتن 15 سال سابقه ، رضایت مشتریان خود را با دادن بهترین نتیجه ی دلخواهشان توسط محصولات ، کسب کرده اند .

تیم تحقیقاتی شرکت آلمکس نوتریشن از برجسته ترین پزشکان و دانشمندان در زمینه ی بهداشت ، علوم تغذیه ای و ورزش تشکیل شده است . همچنین محصولات شرکت آلمکس Nutrition دارای تاییدیه ی GMP می باشند .

این شرکت در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس بسیاری به خرج میدهد و در زمینه تحقیق و توسعه هزینه های فراوانی مینماید .

آلمکس اعلام نموده ٬ ما فراتر از وظیفه مان عمل می کنیم تا تضمین کنیم که آن چیزی که روی برچسب نوشته ایم در واقع در محصول و مقدار و غلظت آن حقیقت داشته باشد . در آزمایشگاه تک تک مواد اولیه هر محصول مورد آزمایش قرار می گیرد تا ۱۰۰ درصد قابل اطمینان باشد .

این برند با بیش از ۱۵ سال سابقه رضایت مشتریان خود را با کسب نتیجه نهایی ممصرف کننده کسب کرده است .

آلمکس به خاطر دانش ، نوآوری، کیفیت و نتیجه دادن پابرجا مانده است تا به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان مکمل های ورزشی و بدنسازی محصولاتی با بالاترین کیفیت برای کمک به شما در راستای دنبال کردن سبک زندگی سالم و سلامت ؛ ارائه نماید

محصولات برند آلمکس نوتریشن :کربو پروتئین ( گینر )